Житловий комплекс “Victory V”

м. Київ

Victory V − це житло для амбіційних, діяльних та енергійних людей, які закохані в Київ та його стрімке насичене життя. Будинок розташований в центрі всіх важливих і цікавих подій, а також великих можливостей.

 

Поруч − елітні магазини, численні кафе та ресторани, затишні парки та сквери − все необхідне для комфортного життя людей, які живуть в унісон зі стрімким ритмом столиці.

 

Ділова та культурна активність Києва зосереджена у 5-хвилинній доступності, що так важливо для людей, що цінують час та мають щільний графік.

 

Житловий комплекс став втіленням ідеальних уявлень про сучасне столичне життя. Тут стрімкість, розвиток, добробут і комфорт не мета, а реальність.

 

Планування квартир поєднує в собі раціональність організації простору, естетику, максимальне використання природного світла й переваг чудових краєвидів, що відкриваються за вікнами.

 

Великий будинок на 34 поверхи витонченої, лаконічної архітектурної форми, розташований в центральній частині Києва, з власним паркінгом і зручною прибудинковою територією, є символом успішного життя в мегаполісі.

 

Великий вибір квартир у комплексі забезпечить задоволення усіх ваших найменших побажань щодо вибору майбутньої оселі. Життя мегаполісу залишається за вікном, а у вашій квартирі панує спокій. Квартири у комплексі мають власні тераси, де ви будете неквапливо пити ранішню каву.

 

Зовні строгий та витриманий будинок Victory V має особливий образ, який забезпечують найкращі технології навісних фасадних систем. Проектом передбачено достатню кількість корзин для кондиціонерів для збереження цілісності та стилю будинку.