приватна дитячА поліклінікА "ВЕСЕЛКА"

Мар’яна Тузяк

Виконавчий директор приватної дитячої поліклініки «Веселка»


«Здорова дитина – щаслива родина»


Веселка – це перша приватна спеціалізована дитяча поліклініка, яка допомагає батькам вирішувати всі питання від моменту народження дитини до її повноліття. Дитяча поліклініка «Веселка» − це об’єднання висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, які готові швидко прийти на допомогу дітям.

 

Перша приватна поліклініка для дітей створена за європейськими стандартами та має окремо розроблену стратегію розвитку сучасного медичного закладу.

 

Початок

На початку своєї кар’єри Мар’яна Мар’янівна Тузяк, лікар-педіатр, мала за ціль створити такий заклад охорони здоров’я для дітей, який втілить в собі усі найкращі надбання в педіатрії та кардинально змінить відношення до даного напрямку медицини в нашій країні.

 

Відтак, в лютому 2015 року Мар’яна Мар’янівна започаткувала сучасний медичний заклад з командою висококваліфікованих фахівців − дитячу поліклініку «Веселка».

Тут дитина отримує необхідну своєчасну та ефективну медичну допомогу в максимально сприятливій та дружній атмосфері.

 

Цієї мети вдалося досягти завдяки щоденній наполегливій праці, високим стандартам якості надання медичних послуг для дітей.

 

Довіра батьків, які звертались до поліклініки з питань здоров’я своїх дітей, стала найважливішим досягненням поліклініки. Це був найскладніший етап на шляху до успіху.

 


Цінності компанії

У сучасному розвитку суспільства набуває особливого значення якість життя майбутніх поколінь.

 

Здоров’я пацієнтів, всієї родини, а значить, нашої країни – це головний принцип першої приватної спеціалізованої дитячої поліклініки «Веселка».

 

Визначальним фактором стимулювання працівників є також віра у власні сили, постійний розвиток та покращення бренду.

 

І не менше важливою складовою у повсякденній роботі поліклініки «Веселка» є етичність: 

  • чесність у ставленні до клієнтів, колег, компанії;
  • високий рівень довіри у батьків;
  • готовність завжди допомогти;
  • безпечні умови праці.

Професіоналізм

Індивідуальний підхід до кожної дитини, затишне просторе приміщення з ігровою зоною, гарячий шоколад, привітний та чуйний персонал викликають в свідомості дитини позитивні емоції, що в результаті позитивно впливає на процес лікування. Для пацієнтів дитячої поліклініки «Веселка» лікар – це друг, який турбується про його здорове зростання.

 

Фахівці дитячої поліклініки «Веселка» постійно вдосконалюють свої знання, відвідуючи конференції, наукові семінари, тренінги, спеціалізовані курси підвищення кваліфікації як на теренах України, так і за кордоном. Це дозволяє орієнтуватися в новітніх досягненнях у світі медицини та застосовувати ці знання на практиці.

 

Отже, переваги та перші позиції серед медичних закладів для дітей очевидні:

  • кваліфіковані та компетентні лікарі,
  • сучасне професійне обладнання,
  • комфортний заклад та якісний сервіс,
  • можливість комплексного огляду дитини в одному місці у зручний час,
  • турбота про дитину та дружба з нею.

 

Унікальність

Дитяча поліклініка «Веселка» не тільки має унікальну модель медичного закладу, а також займає чітку нішу в наданні медичних послуг – це педіатрія.

 

За понад три роки діяльності в клініці нараховується понад 40 тис. пацієнтів, що свідчить про неабияку довіру батьків до медичного закладу. Щомісячно в клініці надають понад 8000 послуг. Більше 130 працівників мережі дитячих поліклінік щоденно дбають про здоров’я дітей не лише в напрямку лікування, а й велику увагу приділяється профілактиці захворювань дітей, оскільки краще хворобу попередити, ніж її лікувати.

 

Велику увагу у профілактиці здоров’я дітей приділяється – імунопрофілактиці. Вакцинації підлягають діти від народження і до повноліття. В напрямку збільшення довіри батьків до імунопрофілактики своїх дітей та важливості даного питання фахівці клініки долучаються до проектів, що всебічно висвітлюють питання вакцинації та допомагають батькам позбутися сумнівів щодо вакцинації дитини.

 

Дитяча поліклініка «Веселка» – це соціально відповідальний бренд, для якого цінністю є збереження здоров’я дитини, адже це запорука здорової нації в майбутньому.

 


Соціальна відповідальність

Окрім соціальних проектів, що стосуються імунопрофілактики, фахівці інших спеціальностей розробляють лекції, які піднімають не менш важливі питання, щодо здоров’я дітей різного віку.

 

До прикладу, для батьків школярів є розроблені лекції «Гіпертонічна хвороба починається з дитинства», «Життєво-загрозливі хвороби серця у дітей», які піднімають питання появи артеріальної гіпертензії у дітей, та яка має бути поведінка батьків при раптовому різкому артеріальному тиску в дитини, а також розглядаються питання, що може бути передвісниками раптової серцевої смерті у дітей, аби батьки, володіючи інформацією, не пропустили вкрай важливих змін у здоров’ї дитини та мали інструменти для вчасного реагування. Є ряд лекцій для батьків й інших спрямувань, адже до питань здоров’я дітей ми підходимо комплексно.

 

Фахівці клініки працюють в команді, постійно обмінюються та діляться досвідом, що допомагає досягати максимальних результатів.

 

Плани на майбутнє

Мар’яна Мар’янівна Тузяк та її колеги не збираються зупинятись на досягнутому. «Веселка» постійно розвивається та вдосконалюється.

 

Дитяча поліклініка. «Веселка» здобула чималу довіру турботливих батьків, тому зупинитись – означало б не виправдати очікувань своїх маленьких пацієнтів. В майбутньому «Веселка» − це ефективна клініка, де працюють висококваліфіковані фахівці, які, використовуючи високоякісні технології досліджень, досягають високих результатів в лікуванні дітей.