Житловий комплекс “Преміум Парк”

м. Житомир

Наталія Паньків

Бізнес-тренер, експерт-практик в галузі будівництва, продажів та інновацій

 

“Будинок, де живе щастя”

 

Інформаційна справка:

Назва компанії: ТОВ "Брайн Компані"

Рік заснування: 2016 рік

Місто: Житомир

Сайт: premium-park.com.ua

Середня ціна за м2: 500 у.о.

 

История становления компании

 

Ми ще досить молода Компанія на будівельному ринку. "Брайн Компані" була заснована в 2016 році. Однак, серед наших працівників люди є з великим досвідом як в будівельній сфері, так і в банківській, податковій, юридичній. Це дає можливість нам бути ефективнішими та швидшими, легше справлятися з завданнями та викликами, які ставить перед нами обрана сфера.

 

Все почалося з прохання допомогти налаштувати продажі будівельній компанії, яка розпочала нове будівництво в м. Житомирі. Я планувала виконати свою функцію експерта з продажу, допомігши підібрати персонал, навчити їх ключових моментів та підготувати скрипти для роботи. Проте, сфера виявилася настільки цікавою та різноплановою, що ось вже чотири роки я безперестанно відкриваю для себе все нові і нові її грані.

 

Через два роки співпраці з різними об’єктами в сфері продажу новобудов, я зрозуміла, що наша команда готова брати на себе відповідальність не лише за продажі, а й за всі напрямки, які дають можливість нашим клієнтам отримати бажане житло. Що ми успішно втілюємо протягом останніх двох років.

 

Команда

На даний момент наша структура розвивається та вдосконалюється. З’являються нові об’єкти, а отже, збільшується наш штат. Зараз ми в активному пошуку нових працівників як будівельних спеціальностей, так і у сфері продажів, маркетингу та інших напрямків.

 

Наша специфіка в тому, що ми не боїмося брати до себе в команду молодих та абсолютно «зелених» працівників. Головне, щоб вони розділяли наші цінності та мали бажання навчатися і розвиватися. Звичайно, приємно, коли в команді з’являються справжні професіонали, які добре знають свою справу.

 

В нашій сфері дуже часто ми користуємось послугами таких професіоналів на аутсорсингу. А більшість наших керівників з різних напрямків – це ті, хто виріс в цій компанії з позиції рядового працівника і продовжує зростати далі, очолюючи нові напрямки чи поширюючи свої повноваження.

 

Дуже часто до нас приходять люди з інших сфер, не пов’язаних з будівництвом, проте, завдяки попередньому досвіду, професіоналізму та бажанню, вони швидко займають хороші позиції і успішно реалізують себе в цій новій для них сфері.

 

Цінності та принципи

Головна і беззаперечна цінність нашої компанії – це безкомпромісна якість збудованих нами об’єктів. Можливо, ви помітили, що ми не намагаємось будь-що втримати невелику ціну за квадратний метр, приваблюючи цим потенційних покупців. Ми вважаємо, що свідома людина має розуміти: невисока ціна обов’язково відіб’ється на якості або матеріалів, або самих робіт.

 

Наша позиція – утримувати якість на заявленому рівні, пропонуючи покупцям об’єктивну ціну за відповідні послуги. І ще один головний пріоритет – це команда, яка працює в компанії. Ми впевнені, що тільки успішні, задоволені люди можуть робити свою роботу правильно і якісно, тож ми цінуємо наш персонал, регулярно мотивуємо співробітників, проводимо різноманітні тренінги і профільні навчання.

 

Філософія

Довіра покупців – це те, заради чого ми працюємо. Звичайно, довіряти чи не довіряти – кожен клієнт вирішує самостійно, але ми зі свого боку робимо все від нас залежне, аби завоювати цю довіру. Це та ж якість будівництва, що виражається в використанні сертифікованих матеріалів та постійному контролі за ходом виконання робіт. Це розширені можливості сервісу, які ми пропонуємо своїм покупцям, починаючи ввічливою посмішкою і завершуючи ремонтом придбаної оселі «під ключ». Це використання сучасних енергоефективних технологій. І нарешті – індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта.

 


Географія будівництва

На даний момент ми горді за наші здані об’єкти в Тернополі, Житомирі, Стрию, Миколаєві, Вінниці та селищі Фонтанка поблизу Одеси. У вказаних містах ми продовжуємо працювати та реалізовувати наші проекти. Крім того, в цьому році у нас стартувало будівництво у Рівному та декілька нових будівельних проектів активно проходять фазу підготовки документів. Вже незабаром ми відсвяткуємо старт декількох нових будівництв.

 

Особливості ЖК “Преміум Парк”

Всі переваги (ми називаємо їх своїми особливостями) − це деталі, з яких складється картина ідеального ЖК, Це вигідне місце розташування і якісні матеріали, мальовничі краєвиди і розвинена інфраструктура, індивідуальний підхід до клієнтів і високий рівень сервісу, енергоефективні технології і широкі можливості для перепланувань. Але є ще одна деталь, яка, на мою думку, має величезне значення, хоча їй рідко приділяють увагу. І це підведення комунікацій. При чому мова йде не про їх наявність, як таку, а саме про спосіб підведення до будинку.

 

Переважна більшість забудовників, підключаючи свої об’єкти до загальноміських мереж, активно використовують вже існуючі потужності, створюючи додаткове навантаження. Ми ж вирішили питання по-іншому: всі мережі, під’єднані до нашого будинку, є новозбудованими. Таким чином, ми зовсім не торкаємось до міських потужностей, пропонуючи своїм мешканцям нові комунікації і убезпечуючи їх від необхідності ремонту в найближчі 10-20 років.

 


Розташування

Наш житловий комплекс без перебільшень можна назвати унікальним значною мірою завдяки його місцю розташування. Більшість забудовників працюють на околицях міста або в спальних районах. На те є певні причини, добре зрозумілі кожному. Ми ж вирішили піти іншим шляхом і поставили себе на місце потенційного покупця, запитавши себе: де саме я хочу жити? Із отриманих відповідей і сформувалось рішення щодо вибору ділянки.

 

По-перше, це місцевість поруч з мальовничим старовинним парком в самісінькому історичному центрі міста.

 

По-друге, захоплюючи краєвиди, якими милуватимуться наші мешканці щодня. По-третє, зона пішої доступності до всіх необхідних об’єктів: поруч розташовані садочки і школи, спортивні заклади, лікарні і поліклініки, і навіть державні установи. Ще одна перевага, рідкісна для центральних районів – відсутність напруженого автомобільного руху в безпосередній близькості від будинку, тож наших мешканців не турбуватимуть вихлопні гази і гудки клаксонів.

 


Співвідношення ціни та якості

Питання ціни – одне з найбільш суперечливих в нашій роботі. З одного боку, ми постійно чуємо, що багато хто пропонує набагато дешевші квартири. Але тут треба розуміти, що такі об’єкти, по-перше, розташовані здебільшого на околицях міста, по-друге – варто реально оцінити матеріали, з яких будується той чи інших об’єкт.

 

Я в жодному разі не хочу сказати, що хтось з колег працює неякісно або використовує неправильні матеріали, просто різні будівельні технології мають різну собівартість, як наприклад, цегляна і монолітно-каркасна будівля. Тож необхідно врахувати всі подібні моменти, перш ніж робити висновки щодо ціни. Ми ж намагаємось утримувати так звану золоту середину, пропонуючи комфортне і безпечне житло за ті кошти, що відповідають його якості. До речі, деякі забудовники, що працюють в центральних районах міста, пропонують квадратні метри дорожче, ніж Преміум Парк, тож називати нас найдорожчими не буде правильним.

 


Квартири “під ключ”

Пропонуючи своїм покупцям належний рівень сервісу, ми намагаємось взяти на себе максимум клопотів, що пов’язані з придбанням житла і його наступним оздоблюванням. З цих міркувань ми створили центр додаткових послуг, де кожен покупець може замовити той комплекс робіт, який він вважає необхідним. Це може бути лише дизайн-проект, якась частина робіт (наприклад, розведення електрики або встановлення системи опалення) або комплексне оздоблювання, включаючи придбання меблів і декору. Фактично ми даємо своїм покупцям можливість повністю позбавитись від нудних робіт і прийти в оселю їх мрії, повністю готову для комфортного проживання.

 

Щодо того, наскільки така послуга затребувана: ви розумієте, що подібний комплекс робіт потребує певних витрат. І тут головне питання навіть не в тому, що це надто дорого, а в тому, що всі кошти необхідні в короткий проміжок часу, що не завжди є можливим. Звичайно, не всі наші покупці цікавляться можливостями негайного ремонту «під ключ», але такі клієнти є, їх чимало, і ми пишаємось тим, що нам вдається задовольняти їхні високі вимоги.

 Портрет покупця

Звичайно, створюючи концепцію житлового комплексу, ми формували образ свого потенційного покупця, оцінюючи фінансові можливості і вимоги до комфорту тих чи інших верств населення. Але сьогодні я не можу сказати, що наш клієнт – це лише та людина, яка має власний бізнес, їздить на елітному автомобілі і вирішує долі інших. Зовсім ні. Більшість наших клієнтів можна об’єднати за дещо іншим критерієм, а саме: це переважно молоді сімейні пари, багато хто має діточок, вони здебільшого чітко розуміють, яку саме квартиру бажають отримати за власні кошти.

 

І щодо коштів – наш клієнт чітко розуміє їх цінність і добре співвідносить ту суму, яку має витратити, з тим, що натомість отримає. Тож наші майбутні мешканці – це молоді, амбітні і свідомі люди, які вміють і не лінуються працювати. І ще одне, на чому варто наголосити: у нас дуже мало квартир, які купують для подальшого перепродажу, здебільшого всі наші покупці роблять ремонти, планують жити в будинку, а дехто вже проживає в новій оселі.

 


Для сімейних пар

Ми пропонуємо напрочуд гнучкі умови для різних категорій покупців. Так, сімейним парам, які щойно одружилися або нещодавно стали батьками, ми даруємо 1 квадратний метр майбутнього житла. Окрім того, діють спеціальні умови придбання житла для певних категорій громадян – переселенців, учасників АТО, військовослужбовців. Ми намагаємось індивідуально підходити до ситуації кожного покупця, погоджуючи різні схеми розтермінування платежів.

 


Як придбати квартиру мрії

Варіантів декілька, і знову ж таки ключовим є можливості та побажання клієнта. Найпоширеніший варіант стовідсоткової оплати. Також є система розтермінування оплати вартості квартири, яку пропонуємо ми як забудовник. І зараз ми якраз завершуємо процедуру акредитації нашої компанії в одному з державних банків, що дасть можливість придбавати наші квартири в іпотеку та розтерміновувати виплату навіть на 20 років. Наші клієнти знають, що ми завжди шукаємо в кожній конкретній ситуації ті оптимальні умови, які будуть взємовигідні як для наших клієнтів, так і для нас.

 Плани

Ми маємо глобальні плани (усміхається)! Тому слідкуємо за тенденціями обраного ринку і намагаємось гнучко реагувати на його зміни та запити. На даний момент компаніям, які розвиваються, вигідно складати плани на період 1-5 років, оскільки суттєві зміни відбуваються за короткі проміжки часу. Однак ми чітко розуміємо, що наш фокус – це потреби клієнта і швидка реакція на їх зміни.

 


Експертна думка

Вибір забудовника і житлового комплексу – це суто індивідуальне питання, адже у кожного покупця свої персональні вподобання і критерії оцінки майбутнього житла. Але є певні моменти, на які варто звернути увагу. Перш за все потрібно вивчити декілька пропозицій від різних забудовників, аби обрати найкращий варіант та порівняти об’єкти.

 

Оцінюйте та аналізуйте кожну деталь, навіть якщо вона здається дрібничкою, наприклад краєвид з вікна або орієнтація вікон вашої квартири стосовно сторін світу. Важливо дізнатись, на яких підставах забудовник здійснює будівництво, яким чином врегульовані питання використання земельної ділянки. Обов’язково слід поцікавитись комунікаціями – чи підведені вони до будинку, та матеріалами, які використовує забудовник. Звичайно, більшість людей досконало не володіють специфічною інформацією щодо будівництва, тож варто звернутись за допомогою до спеціалістів юридичної практики. До речі, при нашому центрі показів діє безкоштовна юридична консультація, тож ми радо допомагаємо покупцям визначитись з бажаним об’єктом купівлі.