Житловий комплекс "Premier Tower"

м. Львів

Вивчивши кращий український будівельний досвід, ми можемо сміливо стверджувати, що технічних аналогів Premier Tower у нашому місті немає. Вільні планування, обладнання від світових брендів, велика кількість ліфтів, ізоляції перекриттів, пожежна сигналізація, система очищення води − все це забезпечить максимальний комфорт і безпеку майбутніх мешканців комплексу.

 

Створюючи Premier Tower, ми підібрали найкращу земельну ділянку у найулюбленішому мікрорайоні вінничан − Вишенці. Захоплюючі панорами та зручна інфраструктура, оточення новим елітним сквером і фонтаном, тиша і благополучність мікрорайону − все це чудово поєднується з близькістю до усього необхідного, а також зручними транспортними розв'язками.

 

Серед новобудов Вінничини житловий комплекс Premier Tower вигідно вирізняється архітектурою. Висота стелі у 3 метра, вільні планування та велика кількість вікон у квартирах додають природного освітлення та візуально збільшують площу. А ландшафтний дизайн прибудинкової території доповнює неповторний архітектурний вигляд елітної новобудови у Вінниці.

 

Для мешканців та гостей ЖК ми розробили унікальне оздоблення місць загального користування − це вражаючий хол з висотою стель 4,15 метрів та панорамним склом, озелененням і авторськими інсталяціями, що є справжнім витвором мистецтва.