Житловий комплекс “Globus Park”

м. Львів

Будівельна компанія “Globus” нещодавно святкувала свій перший успішний рік діяльності на львівському ринку нерухомості. Все швидше “Globus” набирає популярності та поваги серед львів’ян, що обирають та шукають квартири за доступною ціною та хорошої якості. Усі житлові комплекси від “Globus” – це надсучасні квартири, побудовані із сертифікованих матеріалів та комплектуючих. Всередині ЖК розташована зелена зона, дитячий майданчик та великий паркінг.

 

Бажання купити квартиру у Львові, у Франківському районі не покидає вас? ЖК “Глобус Парк” – це найкраще рішення купівлі квартири для затишку та спокою. “Globus Park” – це поєднання стильної архітектури із живою природою, енергії та ритму великого міста із спокійною атмосферою життя за містом.

Ці всі, на перший погляд, деталі додадуть вашому життю приємні зміни. ЖК “Глобус Парк” розташований у мальовничому Франківському районі по вул. Академіка Підстригача.

 

Одною із головних переваг ЖК “Глобус Парк” є зручна транспортна система Франківського району, різноманітне сполучення зі всіма районами Львова. Також біля даного комплексу є зручна інфраструктура, що містить у собі дитячий садок, школу, торговельні та розважальні центри для дітей та дорослих, продуктові та промислові магазини. Купити квартиру у Львові Франківський район у ЖК “Глобус Парк” − це вигідне та правильне вкладення грошей у майбутнє!